کاشت مو بدون جراحی در اصفهان

برای بسیاری از افراد ریزش مو و طاسی  موجب بیماری های روحی و .. می شود. در گذشته افراد از روش هایی مانند استفاده از کلاه گیس را برای درمان این مشکلات انتخاب می کردند. اما امروزه تکنولوژی های زیادی برای ترمیم ریزش مو وجود دارد که به برخی از این روش ها کاشت مو بدون جراحی (ترمیم مو بدون جراحی) گفته می شود  ، این روش ترمیم مو با نام های باندینگ یا تجمیع مو نیز شناخته می شود. به این ترتیب برای رفع مشکلات بیمار در این رابطه لازم است از تکنولوژی و دستگاههای  مدرن به همراه خدمات تخصصی افراد باتجربه استفاده شود به صورت پایه حدود 8 هفته نیاز دارد و در برخی از موارد به 12 هفته نیز می رسد.  روند ساخت ترمیم مو برای هر بیمار کاملا متفاوت است .در صورتی که شرایط ترمیم مو بعد از ساخت مناسب باشد، میتوان امکان استفاده از آن برای فرد به مدت حدود 3 سال باشد. کلینیک کاشت مو طبیعی در اصفهان دکتر مسلمی با استفاده از  بروز ترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه کاشت و ترمیم مو در اصفهان به عنوان یکی از فعال ترین مراکز کاشت مو در اصفهان شناخته شده است. و تا کنون به تعداد زیادی از بیماران خدمات کاشت مو دون جراحی در اصفهان ارائه داده است. در کلینیک پوست و مو دکتر مسلمی ازروش‌های مختلف برای ترمیم مو استفاده می شود که هر فرد متناسب با شرایط فعلی و با استفاده از نظر متخصص پوست و مو کلینیک دکتر مسلمی بهترین روش را انتخاب می کند . انتخاب روش های مناسب برای هر فرد مجموعه ای از معیار های مختص به خود را دارد که نی توان به  اهداف درمانی بیمار، هزینه کاشت مو بدون جراحی، میزان طاسی و از همه مهم‌تر تشخیص متخصص کاشت مو بستگی دارد. در اولین جلسه مشاوره کاشت مو طبیعی , تمام روش های کاشت مو به صرت شفاف برای بیمار شرح داده می شود و توسط پزشک بهترین روش برای این کار انتخاب می شود.

به منظور طرح سوالات خود درمورد کاشت مو بدون جراحی در اصفهان  و رزرو نوبت از متخصصین کلینیک پیوند موی طبیعی دکتر مسلمی می‌توانید با ما تماس حاصل فرمایید.

خدمات انستیتو ترمیم مو دکتر مسلمی

برای مشاوره و دریافت نوبت در مورد کاشت مو بدون جراحی در اصفهان  و کاشت موی مصنوعی در اصفهان می توانید با در تماس باشید 

کاشت مو بدون جراحی در اصفهان

توضیح کاشت مو بدون جراحی

پایه های ترمیم مو بدون جراحی

برای قرار دادن مو بر روی سر بیمار باید مو بر روی پایه قرار بگیرد. برخی از رایج ترین پایه ها برای ترمیم مو بدون جراحی به شرح زیر هستند

- پوست ثانویه. در ترمیم مو بدون جراحی اگر از این پایه بر روی سر کشیده شود توسط اشخاص دیگر غیر قابل تشخیص خواهد بود. اجرا و پیاده سازی این روش نیاز به دقت هنگام گذاشتن پایه بر روی سر نیاز دارد این روش کل سر بیمار پوشیده می شود که خود باعث می شود تراکم موی طبیعی فرد نیز تا حدی پنهان شود. علوه بر این افرادی که از این روش کاشت مو بدون جراحی استفاده می کنند بو دارای تعرق زیادی هستند باید رویه را هر روز از روی سر خود بردارند تا عرق بین پوشت سر و این لایه باعث ایجاد بود بد نشود.بنابراین این نوع پایه در ترمیم مو بدون جراحی برای افرادی مناسب است که از تعرق کمتری برخوردار هستند.برای کارآمد بودن این روش ترمیم مو لازم است که موی سر اصلاح و کاملا کوتاه شود.

- پوشش نایلونی نازک (fine nylon monofilament mesh). استفاده از این پایه در روش ترمیم مو مانند نوع پایه قبلی برای متوجه شدن وجود پایه نیاز با دقت خاصی دارد تفاوتی که این پایه در ترمیم مو بدون جراحی نسایت به پایه قبلی دارد این است که استفاده از آن برای افرادی که تعرق بیشتری دارند مناسب تر است. 

- سایر پایه‌های قابل استفاده در روش کاشت مو بدون جراحی این پایه به نسبت روش های قبلی از انکانات بهتری برای تنفس برخوردار است ، اما به نسبت ظاهر طبیعی ضعیف تری دارد.

نوع مو در کاشت مو بدون جراحی

در بیشتر مواقع برای کاشت مو بدون جراحی از موی انسان برای پوشش روی پایه استفاده می شود البته در برخی از موارد نیز از موی مصنوعی استفاده می شود که مناسب برای افرادی است که نسبت به حالت دهی موهای خود مشکل دارند. همواره توجه داشته باشید که روش کاشت مو بدون جراحی و استفاده از موی مصنوعی همواره چالش های مخصوص به خود را دارد زیرا موی مصنوعی در مجاورت با هوای داغ و آب داغ از استحکام بالایی برخوردار نخواهد بود. اما اگر دوست دارید بعد ترمیم مو بدون جراحی , مو خود را حالت دهید و یا آن را رنگ کنید لازم است که از موی طبیعی استفاده کنید.

تراکم در کاشت مو بدون جراحی

تراکم همانطور که از اسم آن مشخص است تعداد پیاز مو در هر اینج مربع را بیان می کند. برای افراد مسن و کم مو نباید از تراکم زیاد برای پیوند مو استفاده شود زیرا باعث ایجاد ظاهری زشت می شود بهتر است برای این گونه افراد که نوع موی آنها نیز نازک است از میزان تراکم پایین استفاده شود.

خط موی جلوی سر در در کاشت مو بدون جراحی

خطی که جدا کننده ناحیه پیشانی از موی سر باشد می تواند ناحیه ترمیم مو را مشخص کند. ترمیم بدون جراحی به روش مناسب بر روی سر شما قرار می گیرد و حتی می توانید با شانه کردن موی خود به عقب ترمیم موی خود را نیز پنهان کنید.جدا از نوع پایه انتخابی باید از یک لایه باید برای پوشاندن این ناحیه از سر استفاده شود . افرادی که موی طبیعی دارند خط رویش موی بسیار نامنظمی دارند بنابراین در روش های ترمیم مو نباید خط رویش بسیار منظم و دقیق باشد.

کاشت مو بدون رشد نیز از دیگر خدمات کلینیک پیوند موی دکتر مسلمی است.